Najmłodsi zagrają dla rówieśnika podczas turnieju „LPS Dzieciom”

DSC_0278

Już w najbliższą sobotę 18 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja charytatywnego turnieju piłki nożnej „LPS Dzieciom”. Najmłodsi zagrają dla swojego rówieśnika z rodziny o trudnej sytuacji finansowej.

Odpowiednia ilość ruchu jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju naszych pociech. Doskonałą okazją do spożytkowania nadmiaru dziecięcej energii będzie organizowany przez Lokalne Porozumienie Samorządowe II Turniej Piłki Nożnej „LPS dzieciom”. Tym razem impreza ma charakter charytatywny, a pieniądze zebrane podczas turnieju zostaną przekazane rodzinie o trudnej sytuacji materialnej.

Sportowe zmagania odbędą się dnia 18 kwietnia br. na boisku Orlik przy Gimnazjum w Słodkowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Łączne weźmie w niej udział 100 dzieci w wieku od 8 do 10 lat. Na zwycięzców czekają pamiątkowe statuetki i nagrody. Dla każdego uczestnika zapewniony jest poczęstunek oraz profesjonalna opieka medyczna. Turniej zakończy się grillem.

Serdecznie zapraszamy rodziny dzieci biorących udział w turnieju oraz każdego zainteresowanego zmaganiami najmłodszych i zachęcamy do wsparcia szczytnego celu tej imprezy sportowej.